ukash kart

ukash kart al
Galatasaray Drogbayı UkashKart sponsorluğu aracılığı ile aldığını duyurdu.Galatasaray drogba sayesinde bu sezon farkını büyük bir şekilde ortaya koyacaktır. Ukash kartsponsorluğu sneijder transferinede büyük bir etken oldu sneijder hollandada yaptığı açıklamada Hollanda halkına ukashkart kullanmalarını önerdi ve Sneijder 25 şubat Galatasaray formasıyla orduspora attığı ilk golü ukash kart severlerine armağan etti.


         Sneijder maç öncesinde kurulan ukash kart panelinde taraftarlara ile fotoğraf ve imza dağıttı.Galatasaray ukash kart ile yaptığı sponsorluk anlaşmasında drogba ve sneijder transferinden sonra ukash kart sayesinde maç sonunda 1milyon TL lik bir gelir daha elde etti Galatasaray başkanı ünal aysal ukash kart ile büyük bir şirketle  anlaşma yaptığımız için çok mutluyuz Galatasaray avrupada hemde dünyada çok tanınan bir futbol külübü olduğu için ukash kart satışları her iki taraf içinde iyi olacagı aşikar.
Ukash KartTürkiye sorumlusu Ali düzgiden yaptığı açıklamada Galatasaray gibi büyük bir kuluple çalışmaktan memnun olduğu belirtti.
Ukash Kart Türkiye sorumlusu Ali düzgiden geçen hafta yaptıkları toplantıda yaptığı açıklamada formaya reklam vermeleri için anlaştıklarını söylediler.
Ukash kartın imza törende taraftarla buluşan Sabri sarıoğlu taraftarın verdiği topu imalayıp topu taraftara atmak isterken topu dışarı attı. Klasik Sabri sarıoğlu ukash kart şirketi ukashkartaltr hasarı karşılayacaklarını belirtti.
Bu makale can sıkıntısından yazılmış olan uydurmaca bir makaledir eğlendirmek amaçlı ukash kart alıcılarını iyi günler herkese 😀 

Comments are closed.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>