Ukash Kartta Güvenlik Önlemleri

ukash kart güvenlik

Alışveriş denilince hepimizin aklına para yada kredi kartı gelir. Parasız alışveriş olmayacağı gibi kredi kartsızda taksit olmaz günümüzde. Hele ki internet ortamında kredi kartı olmazsa olmaz. Bazı alışveriş severler ise kredi kartını kullanmaktan çekinirler internet sitelerinde.
Kullanıcıların çekinmelerini ve huzursuzluklarını gidermek için son yıllarda oluşturulan kredi kartı alternatifi ukash kartlar çoğalmıştır günümüzde. Peki ama ukash kart denilince ne anlıyorsunuz? Ben ilk duyduğumda yeni bir kredi kartı gibi gelmişti kulağıma ama öğrenince asıl amacını ve yapısını düşüncem tamamen değişti. Ukash kart; Kullanıcıların güvenli bir şekilde alışverişlerini tamamlamaları için oluşturulmuş özel yapıdaki kartlara denir. Hiç bir şekilde kişisel bilgiler içermez ve tek kullanımlıktır. Türkiye de bu kartları sadece internet ortamında bulabileceğiniz gibi eğer Avrupa’da yaşıyorsanız her hangi bir marketten yada benzinciden temin edebilirsiniz. Güvenli alışveriş yapmanız temennisiyle.

ukashkartaltr

Yeni ödeme yöntemleri arasında oldukça çok adından söz ettiren ve ülkemizde pek çok ukash kart sitesinin kurulmasına olanak tanıyan bu sistem aslında geçmişte de kullandığımız sanal kart olayına benzemektedir. Aralarında fark var gibi gözükse de bu benzetmeyi yapabiliriz. Ama unutmamalıyız ki ukash kart diğer kartlardan çok rahat kullanılmaktadır. Bu kullanım kolaylığı üstünde her hangi bir bilginin olmayışından, kullanım esnasında kod numarasından başka bizden şifre vs. istememesinden ilk tercihlerimiz arasına girmeyi başarmıştır. Avrupa da ki tüketiciler tarafından sıkça kullanılan ukash kart ülkemizde sadece internet ortamında alışverişler de kullanılıyor. Ülkemizde sadece internette kullanılan bu ukash kartların marketlerde satışı olmadığı için kendine yer bulamamaktadır. Bu yüzden de internet ortamından dışarı çıkamıyorlar.

ukash kartAvrupa kentlerinde ise ukash kartı her hangi bir marketten veya alışveriş merkezinden rahatlıkla temin edebiliyorlar. Böylelikle ukash kart çok daha rahat ulaşılabilen bir kart olarak olması gerektiği yerde bulunuyor. Çok yakın zamanlarda, tahminlere göre ülkemizde de yaygınlaşmaya başlayacak olan ukash kart , hem satış alanı hem de diğer işlemler için çok daha fazla seçeneğe ulaşma şansını yakalamış olacağız. Dünya genelinde de aynı gidişata devam eden ukash kart, yaygınlaşma oranı ve kullanıcı sayısını arttırmasının yanında, ukash kart ile satış yapan ve bu kartı ödeme şekli olarak tanımlayan satış alanlarının da fazlalaşmasına neden olacak. Gerekliliği tartışmasız olan ukash kart, hak ettiği yeri bulacağı gibi, dolandırıcıların da oyununu bozmaya devam edecek. Çünkü ukash kart güvenliğinizi sağlaması için üretildi.
      UkashKartAlTr ekibi olarak sizlere nasıl güvenlik önlemleri alacagızı açıkladık bu bilgilerden faydalandıysanız ne mutlu bize

  1. sürekli ukash al yazıp bu web sitesinden ukash kart alıyorum güvenlik önlemlerini dile getirmenize bile gerek yok ukashtan daha güvenli birşey yok ya :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>