Ukash Kart Bayilik Başvurusu

Ukash Kart Bayilik Başvurusu

Ukash Kart Bayililiği Başvurusu Nasıl Yaparım?

Ukash Bayisi Olmak İsteyenler..

Ukash Kart internet üzerinden ülkemizde ve dünyada kullanılan ön ödemeli bir kart sistemidir.En büyük tercih edilme sebebi internet üzerinden yapmış olduğunuz alışverişlerinizin hiçbirinde kişisel bilgilerinizi bir üçüncü şahış olmadan güveniliri hızlı bir şekilde yapmanız.
Kredi kartı ile ukash kart almakta mevcut ve kredi kartınız olmadanda internetten ukash kart ile alışveriş yapmanız mümkün.

Ukash kart sanal ortamda hizmet veren bayilerden alınıp satılır.Sizde bizim bayimiz olmak için bazı kriterleri protokolleri yerinize getirmeniz gerekmektedir. Ne tür kriterler diyeceksiniz ve neden bu kadar ayrıntı var diyeceksiniz.Ukash kart ingiltere kökenli ön ödemeli kart sistemi olduğundan dolayı bayilik almak biraz zordur.

Ukash kart sahtekarları ukash hırsızlıklarını önlemek için çok güvenli ve sistematik çalışmaktadırlar. Ukash Bayiliği herkes veremez ve herkes ukash bayisi olamaz.Şimdi sizlere ukash bayisi olmanız için ukash alıp satmanız için gerekli belgeleri sunacagım. öncelikle biz bu koduda resmi bir web siteyiz.Ukash bayisi olmak isteyenlere ekonomik , uygun fiyatlara bayilik verebiliri.

Ukash Kart Bayilik

Ukash Bayisi olmak için gerekli olan belgeler.

1- Bayilik dilekçesi ( Tel, fax, cep tel, E-mail, fatura adresi, depo adresi, bayiliklerinizi ve çalıştığınız bankaları belirtiniz. )
2- Vergi levhası ( Fotokopi )
3- Ticaret ve Sanayi odası sicil kaydı
4- İmza Sirküleri ( Aslı )
5- Şirket Yetkililerinin İkametgah İlmuhaberi
6- Şirket Yetkililerinin Nüfus Cüzdanı Sureti
7- Şirket Yetkililerinin Adli sicil kaydı
8-Ukash reseller kaydı ve ödeme

UkashKartAlTr.Com Bayisi olmanız için bu 8 belgenizde olması gerekmektedir , bazı durumlar için tüm bu belgeleri istemiyoruz siz yinede en iyisi sağ alt taraftan 7/24 canlı destek hizmetinden yararlanarak nasıl bayiniz olabilirim diyerek daha güzel bilgiler alabilirsiniz firmamızdan.

Ukash kart bayisi olmak Euro endeksi olduğundan her zaman kar olacaktır.Ukash bayisi olmak isteyenler bunları uyguladıktan sonra sizlerde bizim bayimiz olabilirsiniz.

İlgili Aramalar

  • Ukash kart bayisi nasıl oluruz
  • Ukash bayiliği nasıl alınır
  • Ukash kart bayiliğini hangi siteden alabilirim ( www.ukashkartaltr.com )

  1. elimde ukash kart , yasal ukash ve benzeri 10-15 adet alan adı bulunmakta ukash bayisi olmak istiyorum.. seo çalışmasıda yaptırmaya başladım kriterlerinizede hemen hemen uyuyorum yardımcı olursanız sevinirm…

  2. ukashkartaltr bayilik verecegini tahmin etmezdim başvurdum ukash kart bayiliği için cevap beklemekteyim…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>