Ukash Kart ve Kredi Kartı Farkı

Ukash Kart ve Kredi Kartı Farkı
Ukash Kart ve Kredi Kartı Farkı
Ukash kart ve kredi kartları, internet üzerinden online olarak satın alma yapmaya imkan veren ortak özelliklere sahiptir. Ancak, ukash kart, kredi kartı iel girilen riskleri ortadan kaldıran bir sistemin parçasıdır. Ukash kart internet siteleri tarafından, İngiltere merkezli bir şirket tarafından temin edilmektedir.

Ön ödemeli olarak yatırdığınız belirli limitlerde ücretleri, online olarak harcamanıza olanak verir. Fakat bunu yaparken, kredi kartında olduğu gibi kişisel bilginize ya da hesap bilgilerinize gereksinim duymaz. Kredi kartında uzun zaman alan ve alışveriş keyfini kaçıran formaliteler, ukash kart ile sorun olmaz. Sadece size verilen 19 rakam bulunan şifrenizi gerekli alana girerek, ödeme yapmış olursunuz.

Sanal kart özelliği olması, fiziki olarak bulunmaması, bu kartın güvenlikli olma özelliğini de arttırmaktadır. Cüzdan da ya da üzerimizde taşımaya uygun bir kart olsaydı, çalınma tehlikesi yaşamak mümkün olabilirdi. Yine bun yanı sıra, kaybolma durumda da bir mağduriyet söz konusu olabileceği için sanal olarak var olması, bu kartı çok daha özel hale getirmektedir.
Ukash kart ile kredi kartı arasındaki farklardan sizlere bahsettik seçim sizin ukash kart internetten ödeme seçenekleri arasında en hızlı ödemeye sahip bir karttır.Ukash kart fiyatlarımız uygundur bir göz atmak istermisiniz.
UkashKartAlTr.Com güvenilir hızlı ve uygun ukash kartın adresine hoş geldiniz.

  1. arada uçurum gibi fark var ya ukash tek kullanımlık kredi kartının tek avantajı taksit yapılması başka yok faizi falan bir sürü şeyi var ukash kodu 19 haneli bir kod tek sefer kullan bitir işini basit ve rahat bir sistem anlayacağınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>