Kredi Kartına Alternatif: Ukash Kart

Kredi Kartına Alternatif: Ukash KartKredi kartları, internet üzerinden yapılan harcamalarda en fazla kullanılan ödeme şekli olarak uzun yıllardır tercih edilmektedir. Fakat son yıllarda güvenlik açığı olmayan ve büyük avantajlara sahip olan bir sanal kart, bu durumu değiştirmeye başladı. Sanal kart olarak İngiltere’deki bir şirket tarafından online piyasaya sunulan ukash kart, en fazla kullanılan sanal kart olarak, dünya genelinde insanların yararlandığı bir sistem haline geldi.

Kredi kartı ile yapılan ödemelerde yaşanan sorunlar ve dolandırıcılık olayları, ukash kartın önemini iyice ortaya çıkardı. Ukash kart 19 haneden oluşan bir pin kodu ile güvenliği sağlamaktadır. Bu şifre sayesinde hiçbir şekilde bir şahsi bilgi ya da banka hesabınızdaki bilgilerin paylaşılması söz konusu olmamaktadır.

Kredi Kartına Alternatif: Ukash Kart

Hem güvenlik konusu hem de hızlı ödeme açısından kredi kartına büyük fark atan ukash kart, internet sitelerinden satın alınmaktadır. Çeşitli tutarlardan birisini seçerek yapacağınız yüklemenin ardından, size gönderilecek olan şifre ile işlemlerinize başlamanız mümkün olmaktadır. Kredi kartında karşınıza çıkan, doldurulması zorunlu çok sayıda alan, ukash kart ile ortadan kalkmaktadır.Ukash ve kredi kartı farkı burada.

Kredi Kartına Alternatif: Ukash Kart

Kredi kartı ödeme seçeneği ile ilginiz çekebilecek makale linkleri altta bulunmaktadır.

Sitemizdeki kredi kartı ile ukash hakkındaki tüm yazıları yukkarda bulabilirsiniz.Kredi kartı ile ukash kart almanın avantajlarını yararlarını size sağladığı avantajları müşteri temsilcimidende öğrenebilirsiniz 7/24 canlı destek hizmet vermekteyiz. ukashkartaltr.com ekibi olarak.

Kredi Kartına Alternatif: Ukash Kart

Kredi Kartına Alternatif: Ukash Kart

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>