Ukash Kart Fiyatları

Ukash Kart Fiyatları
Ukash Kart Fiyatları

Ukash Kart Sektörünün fazla bilinmemesi ,  Ukash Kart Fiyatları arasındaki artış ve azalışa birçok neden olabilmektedir. Ancak uluslararası otoriter sistemlerde normal seviyede tutulan ukash fiyatları aracı firmalarda bu fiyatı etkiliyebiliyorlar tabi. 10 € ukash kart 29 TL iken bunu 30Tl veya daha fazla fiyata satabilir.

            Ukash pin kodları İngiltere’den Euro bazlı alınmakta ve alınan pin kodu fiyatı üzerine hizmet bedeli ödenip satılmakta bu hizmet bedeli herhangi bir standart fiyatı yoktur aracı firmaya bağlıdır.

Bu yüzden alışveriş yapmadan önce bir çok firmadaki fiyatlara bakarak ortalama fiyatı buldukdan sonra güvenli ukash kart satın alabilirsiniz. ucuz ukash kart fiyatları için ukashkartaltr.com fiyat sayfasına bakabilirsiniz.

Bizler UkashKartAlTr Orion Ön Ödemeli Kartlar Sistemi olarak satışlarımızda ve bozdurmada fiyatlarımız uluslararası rakamlara paralel tutmakta ve minumum hizmet bedelleri ile kullanıcı yanlısı bir tutum sergilemekteyiz.  Misyonumuz ve vizyonumuz ile en büyük hedefimiz müşteri memnuniyetidir.

En Çok Satın Alınan Ukash Kart Fiyatlarımız
10 € ukash kart 30tl

20 € ukash kart 60tl

25 € ukash kart 75tl

50 € ukash kart 145tl

100 € ukash kart 275tl

 250 € ukash kart 665tl
Ukash kod satın almak için sağ alt köşeden canlı destek ile bizlerle anında iletişime geçip hızlı bir şekilde ukash pin kodunuzu sms olarak alabilirsiniz. 

  1. güncel ukash kart fiyatlarınızdan dolayı teşekkür ederiz.çoğu firma ukash fiyatlarını güncellemiyor bizde dolandırıldık sanıyor firmanın eksikliğinden dolayı ukash pin kodumuzu pahalıya aldık sanıyoruz. :) ukash kart al tr ile uygun fiyata ukash pin kodu sahip oluyoruz teşekkürler verdiğiniz hizmet dolayı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>