Aldığımız ukash kodu hangi sitelerde kullanabilirim?

ukash-kart-kullanim-alanlari

Silkroad skype farm wille ukash pinİnternet üzerinden aldığınız ukash pin kodunu 19 haneli bu kodu çoğu sektörel alanda kullanabilirsiniz.Genel itibariyle alışveriş sitelerinde ukash pin kodu ile güvenilir alışveriş yapabiliyorsunuz bunun yanında genç kısım genelde bu 19 haneli kodları online oyunlarda kullanmaktadır. knight online ukash veya metin 2 için ukash pin kodu almaktalar.

SilkRoad: SilkRoad yine online oyunlar arasın çok oynanan çoklu oyuncu oynanan bir oyundur.Knight  onlinedeki gibi dört meslek yerine buradada 3 meslek sunmakta silkroad bunlar ticaret , avcı ve hırsızlıktır.

çokluoyuncu

çokluoyuncu

ukash kart güven          Ukash pin kodunu facebook uygulamaları içinde alabilirsiniz.Facebook ödeme seçeneklerine bakacak olursanız Ukash logosunu orada görecek olursunuz. Ukash Kart Facebook bu makaleden ukash kart facebook ile ilişkisine bakabilirsiniz. Dünyanın en büyük sosyal medya sitesi olan facebook ödeme seçeneklerine ukash pin koyduğuna göre burdan bile anlayabileceğim birşey var Ukash Kart Kesinlikle Güvenilir bir sistemdir.

Aşağıda gördüğünüz tüm alanlarda ukash pin kodunu rahatlıkla güvenilir şekilde kullanabilirsiniz.

ukash pin kullanım alanları 

Ukash Kart Kulanım alanları- Ukash pin kodunu kullanacağınız alanlar

  •  auracall ukash pin 
  • İvacy 
  • Mobytop
  • Mobilitypass
  • Rapidshare
  • Skype

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>