Paykasa ile güvenli alışveriş

Paykasa ile güvenli alışveriş

Alışveriş dünyasında son zamanlarda kendinden söz ettiren paykasa, ödemelerin sağlıklı bir şekilde yapılmasında yardımcı olan ve özellikleriyle en iyi şekilde kendini gösteren elektronik ödeme kartlarından biridir. Tabi ki sadece alışveriş siteleri alanında geçerli olmayan kart, her anlamda kullanıcısının güvenliğini koruma altına alıyor. 16 haneli PİN kodu ve CVV kodu ile desteklenen kart, kullanımı esnasında da sadece bu iki koda gerek duyuyor. Bu da güvenli alışveriş yapmak isteyenlerin işini fazlasıyla görebiliyor.

Paykasa ile güvenli alışveriş

Paykasa ile güvenli alışveriş

Paykasa avantajları nelerdir?

Ödemeleri yaparken veya alışveriş sitesinden herhangi bir ürün alırken kullandığınız yöntem kredi kartı ya da banka ise kesinlikle kişisel bilgilerinizi vermek zorunda kalırsınız. Ancak paykasa, bunların hiçbirine gerek duymadan ödemelerinizi yapmayı kolaylaştırmaktadır.

Kredi kartı ile yapılan alışverişlerin her biri kendi başına bir risk barındırır. Siber saldırılar, üçüncü şahısların eline geçen kişisel bilgiler veya banka bilgileri bunların en başında gelir. Ancak paykasa, bunların hiçbirine gerek duymadan alışveriş yapmayı kolaylaştıran bir kart olduğu için yine kullanıcı daha fazla güvende hisseder kendini.

Alışveriş sitelerinde dünya genelinde 30,000 civarında internet sitesinde geçerli olan paykasa, oyun sitelerinde, teknoloji sitelerinde ve ödeme gereken diğer tüm alanlarda geçerli bir karttır. Bu da güvenliğinizi her alanda koruma altına almanız anlamına gelmektedir.

Tüm saydıklarımızdan çok daha fazlasına sahip olan paykasa kart ile güvenli alışveriş yapmak için canlı destek sayfamızı ziyaret edebilir, kullanımı hakkında daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Comments are closed.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>